Set za pečenje Stone Legend Stone Legend

Stone Legend Set za pečenje Stone Legend
Photos
  • Video
  • Fotografije
set za pečenje set za pečenje stone legend rešetka za pečenje stone legend set za pečenje protvan za pečenje set za lazanje stone legend pekač set za pečenje kolača i peciva rešetka za pečenje i pekač rešetka za razdvajanje protvan za pečenje stone legend set za pečenje kolača i mesa pekač za pečenje mesa set za kolače pekač za pečenje stone legend set za pečenje lazanja pekač s neljepljivim premazom pekač za pečenje kruha pekač s nastavkom za odjeljivanje pekač neljepljivi
- 50%

ID: 106040027| SKU: 1000135170

Sve što vam je potrebno za pečenje, s okusima koji podsjećaju na tradicionalnu pripremu hrane. Prikladan za pripremu hrane za cijelu obitelj, ovaj set sadrži protvan za pečenje, nastavak za rezanje i rešetku za pečenje.

• Pekač za pečenje s premazom od čestica pravog kamena
  • Nastavak za razdvajanje i rezanje - pripremite 3-18 jednakih porcija kolača, lazanja ili kruha
  • Rešetka za pečenje
  • Prikladan za korištenje na svim vrstama štednjaka, uključujući i indukciju
  • kapacitet od 3.5 l (dimenzije: 35 x 25 x 6.2 cm)

Iznenadite svoje ukućane s jednim od 20 tradicionalnih recepata iz cijele Europe. Besplatno preuzmite našu e-kuharicu.

Cijena: 399,90 kn

Akcijska cijena: 199,95 kn

Standardna dostava ili osobno preuzimanje? Odaberite.

Plaćanje na rate? Odaberite.

Nazovite nas na: 0800 3662
Detaljnije o proizvodu

Sve što vam je potrebno za savršen obrok

Prepustite se inspiraciji i pripremite pečenje ili kolače za svoje goste ili obitelj u kojem će svi uživati! Ovaj će vam set pomoći da priprema obroka bude zabavna i jednostavna, a hrana koju pripremite oduševit će baš svaki put!

Prilično smo sigurni da će se hrana pripremljena u Stone Legend setu za pečenje svidjeti i bakama - tradicionalni okusi koje donosi kombinacija čelika i premaza koji sadrži čestice kamena spojena s multifunkcionalnošću koju zahtjeva moderan način života čine dobitnu kombinaciju.

Istražite mogućnosti s jedinstvenom kombinacijom dodataka

Nastavci za rezanje posebno su dizajnirani da vam pruže jednostavno rješenje za sve vaše potrebe kod pečenja i serviranja - rešetka za pečenje može poslužiti i kao podloga za posluživanje!

• Savršen za kriške kruha, pripremu peciva, buhtli ili brownie-ja.

• Ispecite lazanje u zasebnim porcijama.

• Uživajte u sočnoj pečenci bez masnoće.

• Koristite rešetku za pečenje kao podlogu za posluživanje.

Uživajte u savršenoj pečenci koja neće "plivati u ulju"

Sada možete uživati u savršenoj pečenci bez dodatne masnoće i ugrožavanja zdravlja. Set za pečenje Stone Legend načinjen je s iznimno kvalitetnim neljepljivim premazom kojem je prilikom korištenja potrebno dodati minimalnu količinu masnoće. Komad mesa možete staviti direktno na rešetku za pečenje koju zatim stavite u pekač, pa će se tako sva dodatna masnoća iscijediti...Zatim jednostavno cijeli pekač prenesete na stol bez nepotrebnog prljanja i nereda.

Prilagodljiva konstrukcija nastavka za rezanje omogućit će vam da pripremite 3-15 jednakih komada

Zahvaljujući svojoj prilagodljivoj konstrukciji, nastavak za rezanje omogućit će vam da pripremite 3-15 jednakih šnita kolača. Podijelite pekač na tri dijela ako su vam potrebni dulji komadi (npr, za rolade), ili impresionirajte svoje goste s 15 jednakih i savršeno oblikovanih komada kruha, brownie-ja ili lazanja...

• 3 sekunde za željeni oblik rolade

• 15 sekundi dovoljno je za oblikovanje jednakih brownie-ja

• Ispecite više komada kruha odjednom

• Pripremite savršene lazanje

100% neljepljiva svojstva s materijalima vrhunske kvalitete

Posuđe Stone Legend načinjeno je od kvalitetne čelične konstrukcije sa 100% neljepljivim premazom od čestica koje sadrže kamen. Ovakav će premaz sačuvati minerale, zadržati hranjive tvari i vitamine, a sve to uz okus hrane pripremljene na tradicionalan način.

Set koristite na svim vrstama štednjaka, uključujući indukciju

Stone Legend posuđe prikladno je za korištenje na svim vrstama štednjaka, uključujući i indukcijske ploče. Pekač, nastavak za rezanje i rešetka za pečenje mogu se koristiti za pečenje na temperaturama do 230 °C.

Čišćenje bez muke

Nakon uživanja u ukusnom obroku sa svojim prijateljima ili obitelji, svidjet će vam se jednostavnost kojom ćete očistiti sve dijelove ovog seta. Neljepljivi pekač možete jednostavno prebrisati krpom.

Set preporučujemo:

• Savršen je za obitelji koje uživaju u ukusnom obroku za Božić, Uskrs ili neku drugu posebnu priliku.
  • One koji žele živjeti zdravo - koristimo materijale koji ne štete okolišu.
  • Ovaj je set odličan poklon - savršen za svaku kuhinju i način pripreme hrane.
  • Set je odlično rješenje za sve koji vole pripremati cjelovite i hranjive obroke punog okusa.